SENZA medical patří mezi české firmy. Její specializací je výroba a distribuce jedinečných doplňků stravy. Pro jejich výrobu používá pouze ty nejkvalitnější suroviny. Pokud to lze, využívá suroviny z místních zdrojů.

Na trhu působí již dlouhou dobu a díky tomu získala řadu cenných zkušeností. Ty promítá do své nabídky.

Tipy pro vás

Nechte se inspirovat našimi tipy, které naleznete v nabídce společnosti.

Kolostrum

Jedná se o tekutinu, kterou produkují mléčné žlázy matky v průběhu prvních hodin laktace. Jeho výhodou je maximální koncentrace důležitých látek

  • Senza Colostrum

Tento přírodní doplněk stravy obsahuje vysoce kvalitní kolostrum dovezené z jižní Moravy. Obsahuje především proteiny, vitamíny a minerály. Společnost zpracovává tekuté kolostrum pomocí moderní technologie lyofilizace. Díky tomu ochrání všechny důležité látky v něm obsažené i po jeho vysušení. Kapsle z nabídky obsahují pouze čisté kolostrum, bez jakýchkoli přísad. Kolostrum má chuť jako sušené mléko.

  • Kolostrum pro děti

Jeho součástí je pouze čisté kravské kolostrum přivezené z jižní Moravy. Kvalitou a složením se podobá kolostru kozímu. Vzhledem k tomu, že jsou tobolky velmi malé, děti je snadno spolknou. Tímto doplňkem stravy efektivním způsobem obohatíte dětskou výživu.

Tekuté kolostrum se zpracovává lyofilizací.

Probiotika a prebiotika

Probiotika a prebiotika potřebuje naše tělo pro správné fungování střev a trávení bez jakýchkoli obtíží. Společnost SENZA medical nabízí pouze produkty ověřených značek.

  • Tip pro vás – Senza Lyovis

Podporu trávení zajistí přírodní probiotika Senza Lyovis, která jsou vyrobená z čisté slovenské brynzy. Podporují střevní mikroflóru a dobré zažívání. Slovenská brynza obsahuje probiotické látky, které mají blahodárná vliv na střeva a celou trávicí soustavu. Kromě toho nabízí bílkoviny, tuky a enzymy.