Je v trendu být samotářem. Období dovolených je plné požehnání a úžasných tradic; pro nás svobodné dámy to však může být také velmi spouštěcí období roku. Místo toho, abyste se o těchto prázdninách báli svobodného života, proč to nepřijmout? Většina článků, na které jsem narazil a které se týkaly přijetí vašeho svobodného stavu, vrhá více nebo úplně světlo na akt abstinence, ale je to skutečně o tom? Pokud čtete až sem, upoutal jsem vaši pozornost a chystám se vám osvětlit úplně jiný pohled na svobodu.

Známe rčení „ žádný člověk není ostrov “, toto tvrzení je jistě pravdivé, ale to, že „žádný člověk není ostrov“, neznamená, že to čas od času nemůže být malý tropický ostrov. Zde je 5 důvodů, proč si užívat status single.

  1. Když jste svobodní, můžete si dát šanci; jinými slovy, být single vám dává svobodu dělat, co chcete, aniž byste se museli bát nebo zvažovat emoce druhé strany (aby to neznělo sobecky). Nevím jak vy, ale svoboda a zodpovědnost má pozitivní mentální efekt.
  2. Dostanete šanci být svým vlastním přítelem, máte čas se více poznat z hlediska toho, kdo jste, co se vám líbí a co ne atd.
  3. Máte více času rozšířit své znalosti nad rámec toho, co vás celý život učili nebo říkali, laicky řečeno: zvyšte svou produktivitu.
  4. Máte více času „já“. I pro ty ve vztazích je osobní čas velmi zásadní pro oba partnery a vztah jako celek. Jako ženy bychom měly být schopny nasměrovat své prostoje do produktivních činností pro naše duševní a fyzické zdraví. Například si užívám lázeňské procedury, ale nemusím nutně chodit do lázní každý den, takže si pro sebe vytvářím různé kosmetické režimy pomocí produktů zakoupených v obchodě a DIY směsí.
  5. Jako lidé jsme přirozeně sociální bytosti, takže být single máme šanci mísit se a mísit se s různými jednotlivci. Na světě je přes miliardu lidí, což znamená spoustu lidí, které je třeba vidět a poznat. To nejen posiluje váš společenský život, ale také vám to umožní prozkoumat a naučit se různé kultury, postavy a chování.

Takže nakonec, když se nad tím zamyslíte, být na dovolené svobodný je jen další období pro sebezkoumání. Baví mě být single, věřím, že je to vlastně jeden z nejlepších okamžiků, kdy žít a milovat život.