Originální a komfortní a přitom luxusní doplněk do vaší zahrady, který je zároveň finančně dostupný? Odpovědí jsou venkovní sauny. Ty nabízí kromě řady zdraví prospěšných funkcí, ověřených celými generacemi, také jedinečné designové možnosti, díky kterým si saunu užije nejen vaše tělo, ale i vaše estetické cítění. Venkovní sauny lze doplnit o výhled na město nebo do krajiny.

Venkovní sauna a její výhody

Jak si dnes stojí venkovní sauny? Nabízí řadu zajímavých možností. Především je to relax, díky kterému se naše tělo hodí do fyzické i psychické pohody a na chvíli uteče pracovnímu shonu. Správně zvolený program navíc pomůže rychlejšímu uzdravení, pokud vás něco trápí. Saunování také pomáhá předcházet řadě nemocí, je tedy ideální součástí prevence, podobně jako otužování a další metody.

Během pobytu v sauně se lidský organismus výrazně rozproudí, živiny se snadněji rozvádí a navíc jsou při nadměrném pocení vyplaveny nežádoucí toxiny.

Venkovní odpočívárna – sauna může být doplněna také o venkovní odpočívadlo, vhodné pro relaxaci mezi jednotlivými cykly.

Podpora zdraví – pro využití venkovní sauny na maximum je vhodné vybavit interiér podsvícenými panely z bílé nebo oranžové himalájské soli.

Soukromí venkovní sauny – jak je to se soukromím? Saunu je možné vybavit reflexním sklem a zajistit tak výhled do krajiny bez ohledu na to, zda máte sousedy. O soukromí nepřijdete.

Propojení s přírodou – ztratili jste v poslední době sebe sama a potřebujete se opět propojit s vlastním cítěním? Venkovní sauny z přírodních materiálů, zasazené do zahrady, přináší propojení s přírodou.

Prostor navíc – pokud nemáte doma volnou místnost jen na saunu, venkovní sauny to vyřeší za vás.

Životní rovnováha, kterou nic nenahradí

Balanc. Základ zdravého a produktivního života. Není možné celý život pouze pracovat nebo se věnovat z velké části odpočinku. Rovnováha nám dává sílu vykročit kupředu, najít si to svoje a žít naplno produktivní život. Ať už pracujete na manažerské pozici, píšete knihu, připravujete vlastní výstavu nebo pracujete na jiných projektech, odpočinek je klíčem úspěchu. Stejně tak, pokud jste máma na mateřské. Kde najdete kvalitní venkovní sauny?

Společnost Saunujeme má na trhu již více než 18 let praxe a může se pyšnit řadou úspěšně dokončených projektů. Zrealizuje pro vás bio, kombinovanou nebo klasickou finskou saunu. Podívejte se do galerie a načerpejte inspiraci pro vlastní projekt. Chcete vidět vše osobně? Navštivte showroom v Kolíně nebo v Českých Budějovicích. Jestli stále nevíte, po které variantě sáhnout, nechte si poradit.

Venkovní sauny na míru a na klíč

Dnešní doba nabízí přemíru technologií a nejrůznějších technických řešení. Pořízení sauny na míru se dávno neodvíjí od možností trhu, ale čistě od vaší představivosti a požadavcích.

Sauny na míru. Teď už se dostáváme k vaší osobní poptávce. Vlastníte wellness studio a chcete svým klientům zpestřit pobyt? Kombinovaná sauna je ideální volbou. Vyberete si i v případě, kdy zařizujete vlastní zahradu. Venkovní sauny jsou luxusním, ne však nedostupným doplňkem, který vám pomůže zpomalit životní rytmus a díky kterému si dopřejete kvalitní relaxaci, kdykoli jen budete chtít.