Cítíte zdravotní problémy? Pokud ano, možná už myslíte na nejrůznější léky, které vám předepíše lékař. Ne každý chce do svého těla dostávat chemii. Příroda nám nadělila mnoho darů, abychom je využívali pro šetrnou léčbu. Mnoho z těchto přírodních darů se nachází v tropických oblastech světa a teprve si nachází cestu do západního světa. Řadí se mezi ně kratom, který v posledních letech výrazně nabírá na popularitě.

Co je kratom zač?

Kratom je stálezelený strom, který se pěstuje zejména v jihovýchodní Asii. Domorodí obyvatelé zjistili, že jeho listy mají fantastický vliv na náš organismus. Pravidelně jeho listy žvýkají, konzumují nebo dokonce kouří. Jelikož se do zbytku světa nemohou dostat listy v čerstvé formě, tak se také suší a melou na prášek. Prášek z kratomu pak putuje do celého světa, aby ho mohli lidé z různých zemí používat pro podporu svého zdraví. Kratom prodej je v České republice zcela legální a dokonce i vy můžete využívat účinky, které tato rostlina nabízí.

S čím může kratom pomoci?

Stejně jako u mnoha jiných rostlin, i u kratomu je třeba začít s užíváním malého množství, abyste zjistili, jak na něj vaše tělo reaguje. Jelikož může u kratomu vzniknout závislost, je vhodné ho užívat přerušovaně, abyste mohli využívat pouze jeho pozitivní přínosy. Hlavními účinnými látkami v kratomu jsou alkaloidy mitragynin a 7-OH-mitragynin, které se vážou na opioidní receptory v mozku.

V nízkých dávkách má kratom stimulační vlastnosti a pomůže vám zvýšit hladinu energie podobně, jako například káva. Ve vyšších dávkách má zase sedativní vlastnosti a skvěle vám pomůže s nespavostí, abyste vydrželi spát celou noc bez probouzení. Používá se rovněž proti různým druhům bolesti, ať už je občasná nebo trvalá. Jde o zázrak pro lidi trpící stresem a úzkostí, kratom dokáže poskytnout relaxační vlastnosti, která vám přinesou rychlou úlevu, která trvá mnoho hodin. Účinků kratomu je mnohem více, ale ne všechny jsou prokázány studiemi, protože jich mnoho chybí, přesto uživatelské zkušenosti hovoří za své.

Stále více lidí vyhledává velkoobchod kratom, aby si listy této rostliny mohli zajistit za výhodné ceny. Vysokou kvalitu a nízkou cenu kratomového prášku vám zajistí internetový obchod Kratombird.cz.