neděle 29 lis 2020

Kolagenová maska s nanozlatem

Přinášíme Vám nový produkt - Kolagenové masky s nanozlatem (24K)

Pure Gold Mask With Native Fish Collagen

13-Gold-Mask-263x300

Masky jsou v prodeji v sadách po 3 kusech.

Masky obsahují bohatou škálu aktivních látek vč. molekul koloidního zlata. Blahodárné působení koloidního zlata je zde podporováno intenzivně regenerujícími a vyživujícími účinky tepelně odolného roztoku hydrátu rybího kolagenu a elastinu, které se v hydratačně revitalizující masce výborně projevují. Tekutinu obsaženou v kolagenových maskách se zlatem doplňují ještě další účinné složky: vitamín B3 a pro zvlhčení i výživu pokožky účinné soli kyseliny pyroglutaminové a kyselinu hyaluronovou. Výtažek z Aloe je bohatě zásobený základními aktivními složkami se zjemňujícími účinky. Omlazující vitamín E je významný v boji proti devastujícím volným radikálům.

Působení

Působení Gold masek

 • dokonale a dlouhodobě zvlhčují pleť
 • při pravidelném používání regenerují pokožku, redukují hloubku a délku vrásek
 • navracejí pevnost a pružnost pokožky
 • osvěžují a rozsvětlují pokožku
 • navracejí zářivý a mladý vzhled tváří
Můžete očekávat následující efekty používání:
 • po 1-2 použitích: okamžitý zvlhčující a vyživující efekt kolagenovými peptidy a regenerace buněk ve svrchní vrstvě pokožky
 • po 3-4 použitích: redukce drobných vrásek, zmenšení pórů a hladiny melaninu
 • po 5-7 použitích: viditelná redukce vrásek, revitalizace pleti

Použitý základní materiál a tvar samotných masek odpovídá standardům.  Je používán i jinými výrobci podobných produktů. O jejich účinnosti rozhoduje INCI složení vsáknuté tekutiny. Autorskou recepturu naší masky charakterizuje a od druhých odlišuje unikátní přítomnost hydrátu rybího kolagenu, extrahovaného v molekulární podobě (ve šroubovicích).

Použití

Způsob použití Gold masek

 • omýt tvář (doporučujeme Kolagenový gel pro mytí tváře)
 • přiložit masku na tvář nejméně na 15 minut
 • opláchnout tvář vodou
 • nepoužívejte na pleť poraněnou či postiženou vyrážkou, infekcí, otokem nebo spálenou od slunce

 

Složení

Složení Gold masek

Aqua, Glycerin, Algin, Sodium PCA, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Collagen, Elastin, Niacynamide, Tocopheryl Acetate, Colloidal Gold, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Benzyl Alcohol

Sodium PCA

Sodium PCA (sodná sůl 2-pyrrolidon-5-karboxylové kyseliny) - se přirozeně vyskytuje v lidské pokožce. Její rolí v organismu je udržovat správnou úroveň zvlhčení, a proto tato složka kolagenových masek přirozeným způsobem dbá o komfort Vaší pokožky. Soli kyseliny pyroglutaminové jsou využívány v moderních kosmetických biotechnologiích. Mají geniální absorpční a hygroskopické schopnosti - čerpají vodu z ovzduší.

Kolagen

Kolagen je bílkovina, která tvoří kolem 30% z celkového množství lidských bílkovin a až 70% bílkovin v lidské kůži. Kolagen spolu s elastinem tvoří ve škáře pružnou síťku, která kůži dává pružnost a pevnost. Tyto bílkoviny jsou tvořeny ve fibroblastech v podobě šroubovic, z nichž se pak spojují ve vlákna. Jejich hustota a schopnost regenerace v největší míře rozhoduje o zvlhčení, vzhledu i kondici pokožky. Kolagen má neobvyklou schopnost vázat vodu. Povzbuzuje procesy obnovy, hloubkově regeneruje, zvlhčuje a zpevňuje pokožku.

Aloe

Aloe je nesmírně bohatá na cenné složky, mj. i aminokyseliny a z nich i exogenní, které jsou složkou NMF, neboli činitele přirozeného zvlhčení, dále na vitamíny A, C, E, vitamíny skupiny B a rovněž kyselinu listovou - všechny jsou velmi důležité pro zdravou pokožku. Ze stopových prvků a minerálů jsou nejcennější vápník, sodík, draslík, mangan, chrom a zinek, zajišťující pokožce správnou výživu. Kromě toho výtažek z aloe obsahuje enzymy a hydroxylové kyseliny, které z pokožky napomáhají odstraňovat odumřelé zrohovatělé buňky a podporují její regeneraci, čímž také přirozeným způsobem brání jejímu stárnutí. Aloe obsahuje také látky s čistícími, stahujícími, dezinfekčními a protizánětlivými účinky. Zajišťuje komfort i pro suchou a citlivou pokožku, náchylnou k podráždění. Výtažek z aloe zajišťuje pokožce látky, které jsou nezbytné pro její správnou funkci. Posiluje ji a navrací jí pevnost, pružnost a zdravou barvu.

Elastin

Elastin je bílkovina, která spolu s kolagenem zodpovídá za tvorbu sítě stavebních vláken v kůži a zároveň za udržení její pružnosti, ohebnosti a pevnosti. Elastin, používaný v kosmetických přípravcích (především extrahovaný z ryb) vyhlazuje vrásky, regeneruje a zlepšuje vitalitu pokožky. V maskách s nanozlatem znásobuje jejich zvlhčující působení.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je neobvyklý biopolymer se shodným chemickým složením ve všech živých organismech. Stejný u bakterií, jako u člověka. Je to fyziologická složka našich tkání, mimo jiné např. mezibuněčné matrice škáry, kde zodpovídá za udržování jejího optimálního zvlhčení a s ním související pružnosti a hladkosti. S postupujícím věkem množství kyseliny hyaluronové v podkožní tkáni systematicky klesá, což omezuje zásobu vody v kůži a přináší její zdrsnění a suchost. Je to kromě degradace kolagenových vláken další příčina vzniku vrásek. Kyselina hyaluronová je schopná navázat až čtyři tisíckrát větší množství vody, než je její vlastní množství. Z toho důvodu bývá používána v kosmetických přípravcích jako jedna z nejcennějších zvlhčujících složek. Utváří rovněž přirozený tenký film, který chrání zrohovatělé buňky ve svrchní vrstvě pokožky před pronikáním toxinů a bakterií.

Vitamín B3

Vitamín B3 plní nesmírně významnou roli v biologických procesech, které probíhají v pokožce. Tento vitamín působí v mnoha směrech a je ověřenou kosmetickou složkou pro ženy každého věku. Stimuluje produkci lipidových složek pokožky, zejména ceramidů, jejichž množství s plynoucím časem ubývá, a rovněž jiných složek, jejichž rolí je udržovat pokožku správně zvlhčenou, jako jsou keratin, fillagrin nebo involukrin. Díky takovému působení pokožka lépe odolává působení vnějších činitelů, ztrácí méně vody a je pružnější. Navíc vitamín B3 vyhlazuje a změlčuje drobné vrásky, neboť ovlivňuje tvorbu kolagenu a stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronové. Působí proti glykaci, což pokožce napomáhá déle zachovat pevnost a lesk. Zlepšuje také barevnost pokožky, napomáhajíc v boji proti neestetickým barevným skvrnám. Vitamín B3 má antioxidační vlastnosti a také plní důležitou roli v syntéze nukleových kyselin, díky čemuž pozitivně působí na zničené kožní buňky. Tento vitamín rovněž působí proti zánětům a podporuje regeneraci pokožky. Bývá doporučován na citlivou pokožku i na akné, protože snižuje nadměrnou produkci kožního mazu a redukuje velikost kožních pórů. Rovněž zmírňuje podráždění a zarudnutí.

Vitamín E

Vitamín E je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Bývá doporučován v péči o všechny typy pokožky, ale především o  pokožku zralou, kterou trápí nedostatečné zvlhčení, vrásky a zemitá barva. „Vitamín mládí", jak se často vitamínu E říká, vychytává volné radikály ničící strukturu pokožky, čímž brání jejímu předčasnému stárnutí a vzniku vrásek. Navíc chrání svrchní vrstvu pokožky před vysušením, čímž předchází oslabení její pružnosti a pevnosti. Navrací pokožce její mladistvý lesk a vitalitu. Schopnosti vitamínu E působit protizánětlivě a regeneračně podporuje také tvorbu nových tkání.

Zlato

Zlato zpomaluje proces ztráty kolagenu a elastinu a napomáhá při obnově kožní tkáně. Díky tomu se zpevňuje pokožka, změlčují se již vzniklé vrásky a omezuje se vznik nových. Zvlhčuje pokožku a "likviduje" barevné změny. Díky němu se získává pocit zesvětlení pokožky plné lesku. Také působí proti zánětům. Přípravky s koloidním zlatem působí dlouhodobě a výrazně zpomalují procesy stárnutí. Nanotechnologie z něj učinila kosmetologický hit posledních let.

Skladování

Výrobek skladujte na suchém, chladném místě a nevystavujte jej bezprostřednímu slunečnímu záření. Spotřebujte hned po otevření.

 

Doporučení

Na počátku používat produkt každé 2-3 dny. Po 7 násobném použití - s cílem zachování co nejlepší kondice pleti tváře - stačí použít masku 1-2 krát týdně pro udržení hladké, světlé a zvlhčené pleti.

 

Důležité

Důležité:

 • v průběhu prvního použití je zcela normální lehce hřejivý pocit
 • výrobek je určen k jednorázovému použití, neskladujte jej pro další použití
 • výrobek je dermatologicky testován
 • nepoužívejte na pleť poraněnou či postiženou vyrážkou, infekcí, otokem nebo spálenou od slunce