neděle 29 lis 2020

Dynamické zeštíhlující sérum - 200 ml

Dynamic Body Slimming Serum

Dynamic_Body-Slimming-Serum

Dynamické zeštíhlující sérum (nebo jednoduše Anticellulit) má barvu a vůni cappuccina. Sérum bylo vytvořeno za účelem boje s cellulitidou, estetickým nedostatkem, který nedá spát mnoha ženám. Navzdory jemné sametové konzistenci je sérum účinnou zbraní proti celulitidě. Podle odhadů se celulitida vyskytuje u téměř 95% žen po období dospívání. Tento neduh se dnes netýká jen žen s nadváhou, ale také těch poměrně štíhlých.
Celulitida je nepravidelné uložení tukové tkáně, které bývá mezi specialisty skutečně označováno jako chronické onemocnění nezánětlivého charakteru. Proces vzniku celulitidy je výsledkem zvětšení objemu tukových buněk, které tlakem na cévy způsobují poruchy v oběhu krve i lymfy a následně i poruchy metabolismu v dotčených tkáních. Nedokrvením začínají adipocyty hromadit kromě tuku také toxické látky. Mimoto netěsné cévky způsobují otoky, které také nepříznivě ovlivňují průtok tělesných tekutin. Přerůstající tukové buňky tlačí na vlákna kolagenu a elastinu, což způsobuje jejich deformaci a následně také tuhnutí a ztrátu pružnosti pojivové tkáně.
Existuje celá řada vlivů, které způsobují nadměrný růst tukové tkáně. Např. nesprávná výživa a chybějící pohyb, což často vede k nadváze a hromadění velkého množství tuků. Ke vzniku celulitidy přispívají také genetické sklony. Ovšem pravým základem tohoto onemocnění jsou hormonální poruchy, především pak nadměrná produkce ženských pohlavních hormonů – estrogenů. A je to i samotná struktura pokožky u žen, resp. poloha podpůrných vláken, která jsou v ní rozmístěna.

Na část příčin vzniku „pomerančové kůry" nemáme žádný vliv, ale širší pohled na problém trápící mnoho žen a analýza příčin vzniku tohoto defektu nás vedly k hledání takových aktivních složek, které by našim odběratelům zajistily maximální výsledky.
 

Působení

Působení - obsažené aktivní složky působí mnohostranně:

 • povzbuzují lipolýzu, tedy rozpad tuku v tukových buňkách, aby již existující tukové buňky neukládaly více tuku a začaly jej naopak aktivně rozkládat
 • povzbuzují prokrvení ve vlásečnicích, což je příznivé pro lepší odtok odpadů ze tkání, k odčerpání nahromaděných toxinů a vody, ale také pro usnadnění průniku aktivních látek do problematické tukové tkáně
 • zpomalují proces adipogeneze, tedy proces tvorby tukových buněk, protože nedospělé buňky nejsou schopny hromadit zásoby tuku
 • přibržďují proces lipogeneze, tedy ukládání tuku v tukových buňkách - rovněž s cílem maximálně omezit jejich růst

 

Námi navrhované řešení tedy útočí přímo na základy příčin tvorby „pomerančové kůže”. Přesto však má tento výrobek také výrazný vliv na zlepšení stavu tukové tkáně. Předchází zejména vzniku nové tukové tkáně (zmenšuje možnosti ukládání tuků) a navíc napomáhá dosažené výsledky trvaleji udržovat (brání tvorbě nových tukových zásob).

Pravidelná aplikace preparátu vede k měřitelným výsledkům, a to:

  • redukci tělesného objemu
  • redukci množství nadbytečné extracelulární tekutiny (mimobuněčné vody)
  • redukci obvodu stehen a hýždí
  • redukci viditelnosti „pomerančové pokožky“
  • zlepšení mikrocirkulace – snížení viditelných drobných kapilár - „metliček“
  • výrazné zlepšení hydratace, hustoty a elasticity pokožky

    

   Použití

   Způsob použití 

   Přípravek naneste na oblast postiženou celulitidou (stehna, ramena, hýždě) a vmasírujte.
   Používání přípravku se doporučuje alespoň 2x denně: ráno a večer. Masáž při aplikaci provádějte nejlépe krouživými pohyby ve směru k srdci. Pro získání lepších efektů se doporučuje používání dynamického zeštíhlujícího séra po použití přírodního kolagenu Inventia na tělo (Body), a také zabalení ošetřených částí těla kosmetickou folií.

    

   Složení (INCI)

   Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Hydrogenated Polyisobutene, Sodium Polyacrylate, Propylene Glycol, Borago Officinalis Seed Oil, Centella Asiatica Extract, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Collagen, Glyceryl Stearate, Caffeine, Butcherbroom (Ruscus aculeatus) Root Extract, Ivy (Hedera helix) Extract, Tocopheryl Acetate, Carnitine, Escin, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Tripeptide-1, Carrageenans (Chondrus crispus), Ceteareth-15, Xanthan Gum, Lecithin, Synthetic Wax, Elastin, Silica, Maltodextrin, Triethanolamine, Sorbitan Stearate, DMDM Hydantoin, Polysorbate 60, Lactic acid, TEA-Hydroiodide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol, CI 77499, CI 77491, CI 77492.

    

   Kolagen

   Kolagen je nejdůležitější bílkovina (protein) v lidském organismu a hlavní složka pojivové tkáně. Bezprostředně zodpovídá mimo jiné za kondici pokožky. Představuje cca 30% z celkového množství lidských bílkovin a až 70% bílkovin v lidské kůži. Kolagen spolu s elastinem tvoří ve škáře pružnou síť, která kůži dává pružnost i pevnost (čím hustší, pevnější a pružnější, tím méně viditelných vrásek apod.). Tvoří a regeneruje se ve výrobních buňkách, ve fibroblastech a chondrocytech. Stav tělesného kolagenu je určujícím faktorem biologického věku člověka, což lze nejsnadněji pozorovat na základě změn vzhledu pokožky.
   Kolagen obsažený v produktu je získáván z rybích kůží a speciálním procesem vzniká unikátní hydrát se zachovanou stavbou řetězců α1 a α2, téměř identických s kolagenem člověka. Biologicky snadno vstřebatelný kolagen je zdrojem peptidů, volných aminokyselin a hydroxyaminokyselin, zejména hydroxyprolinu.
   Kolagen-gel povzbuzuje procesy obnovy, hloubkové regenerace, zvlhčení a zpevnění pokožky. V hydratované podobě si stále uchovává identickou stavbu trojité šroubovice, která je vlastní pouze bílkovinám živých organizmů.
   triple helix formula

    

   Liporeductyl

   Liporeductyl® - bohatá směs výjimečně aktivních látek uzavřených v liposomech, které složkám usnadňují prostup pokožkou a umožňují v ní proniknout až do nejhlubších vrstev. Aktivní látky, uvolňované v hlubších vrstvách svrchní vrstvy pokožky - epidermis, účinně bojují proti celulitidě.

    

   Liporeductyl® - tuto směs tvoří:

   Kofein

   Kofein má prokazatelnou schopnost lipolýzy. Kofein blokuje enzym (fotodiesterázu), který zodpovídá za likvidaci látek, které se účastní rozkladu TAG. Také podporuje krevní oběh a usnadňuje odtok toxických látek.

    

   Escin

   Escin je látka, která se běžně v přírodě vyskytuje v semenech kaštanu. Escin neobvykle efektivně zpevňuje drobné cévky (vlásečnice) a zvyšuje jejich odolnost proti praskání a prosakování (které bez včasného zásahu způsobuje podlitiny). Mnohostranné působení escinu poskytuje vlásečnicím dobrou ochranu. Přibržďuje působení enzymu hyaluronidáza, který rozkládá hlavní pojivo uvnitř cévní tkáně - kyselinu hyaluronovou. Ta je jednou z nejdůležitějších látek tvořených v našem těle, kterou naše pokožka nezbytně potřebuje. Kromě toho escin brzdí i další enzymy, které jsou zodpovědné za rozklad stavebních látek naší cévní soustavy. Escin účinně působí proti zánětlivým stavům a vysoké srážlivosti krve, čímž usnadňuje krevní oběh a tvoří prevenci proti tvorbě cévních usazenin. Kromě toho tato látka zvyšuje žilní napětí a snižuje jejich objem, čímž brání tvorbě sraženin a ucpávání cév. Vliv escinu se však neomezuje jen na cévní soustavu. Má rovněž nenahraditelný vliv na lymfatický systém a všeobecně zlepšuje krevní i lymfatický oběh.

    

   L-Karnitin

   L-Karnitin – někdy označován jako vitamín BT, je prvkem nezbytným při energetické přeměně mastných kyselin. Je to látka, která slouží k transportu mastných kyselin se stavbou o dlouhých řetězcích k mitochondriím. Zde jsou tyto kyseliny spalovány a jsou z nich odstraňovány mastné kyseliny o středních a krátkých řetězcích, a také další acylové sloučeniny, které mohou být v nadměrném množství toxické. L-karnitin je rovněž účinným antioxidantem. Má tedy schopnost stabilizovat biologické blány. Také byl prokázán jeho blahodárný vliv na cévní soustavu. Kromě toho má aktivní podíl na odstraňování toxických látek z organismu. Jeho detoxikační účinky vyplývají ze schopnosti navazovat v řetězcích těžké kovy. Ty jsou pak při jejich nadbytku spolu s L- karnitinem, podobně jako některé další biologické prvky, vylučovány ven z organismu.

    

   Tripeptid-

   Tripeptid glycin-hystidin-lyzin – tento oligopeptyd má schopnost vychytávat produkty oxidace lipidů. Vázání těchto škodlivých látek výrazně zvyšuje efektivnost působení ostatních složek směsi.

    

   Listnatec

   Listnatec ostnitý (výtažek) – tato rostlina je bohatá na steridové saponidy, fytosteroly, flavonoidy, mastné kyseliny, triterpeny, kumarín a alkaloidy. Aktivní látky (ruscogenins a neuroruscogenins) vylepšují průtočnost cév, zvyšují pružnost a působí proti zánětům. Rovněž napravuje průtok lymfy, zesílení a zpevnění stěn cév a omezuje průsak krve i lymfy do okolních tkání. Tím opět brání vzniku zhmožděnin a zvyšuje účinnost vyplavování toxických látek.

    

   Jód

   Jód – neobvykle cenný prvek v boji s tukovou tkání. Má vliv na regulaci a urychlení metabolismu. Způsobuje rychlejší odstranění tukové tkáně a posiluje vylučování toxických látek.

    

   Břečťan

   Břečťan popínavý (výtažek) - obsahuje množství aktivních látek. Především všechny kyselé saponiny triterpenové (a-hederin), alkaloidy (emetin), flavonoidy (rutin), fenolové kyseliny (chlorogenovou a kofeinovou). Bohatství těchto látek má za následek, že se břečťan vyznačuje působením proti zánětům a bolestem, ale také usnadňuje proudění krve v cévách, napíná a stahuje. Látky obsažené v břečťanu (hlavně saponiny) mají silnou schopnost drenáže tkání, takže stimulují krevní oběh a aktivují tok lymfy. Toto působení usnadňuje aktivním látkám přístup k místům, kde se ukládá tuk a ovlivňuje jejich vstřebávání. Následně pak také na odstraňování toxických látek a vody z mezibuněčné tkáně a na zintenzivnění látkové přeměny a rozpad TAG uzavřených v adipocytech. Výtažek z břečťanu také posiluje drobné cévy a chrání je před praskáním.

    

   Pupečník

   Výtažek z Pupečníku asijského (Centella asiatica) – látky obsažené ve výtažku stimulují fibroblasty k syntéze kolagenu, elastinu a dalších bílkovin svázaných s posílením struktury pojivové tkáně. Povzbuzují přestavbu kolagenových vláken modifikací kožní struktury a podkožní vrstvy. Stejně tak způsobují viditelnou nápravu její pružnosti a pevnosti. Výtažek z pupečníku pozitivně ovlivňuje podkožní oběh krve. Stimulací průtoku krve a posílení tkání v blízkosti cév brání vzniku neestetických metliček. Navíc se stěny cévek vlivem aktivních látek z pupečníklu zesilují a jsou ohebnější. Výtažek z Centelly posiluje produkci kyseliny hyaluronové, a tím zvyšuje úroveň navlhčení a propnutí pokožky. Při vnějším použití působí účinně antisepticky a proti zánětům.

    

   Hydromanil

   Hydromanil je rostlinnou zvlhčující složkou, která využívá sloučeniny cukrů bohaté na galaktomanan. Pochází z plodů stromu tara (nebo také sapan - latinsky Caesalpina spinosa), který roste v suchém klimatu And. Hydromanil je speciální trojrozměrnou metodou vytvořená koloidní polysacharidová matrice ze stromu tara, která díky kontrolované enzymatické hydrolýze obsahuje oligosacharidy ze stejné rostliny. Díky novátorské technologii výroby je tato zvlhčující látka uvolňována postupně. Hydratační schopnosti této novodobé rostlinné kúry byly potvrzeny i na základě testů in vitro. Hydromanil se ukazuje být nejen prostředkem k okamžitému zvlhčení tkáně i po jednorázové apliklaci, ale vykazuje se také kumulačním trvalejším efektem provlhčení. Pravidelné používání preparátů obsahujících tuto složku výrazně napravuje stav zvlhčení pokožky.

    

   Brutnák

   Olej z brutnáku lékařského je neobvykle cenná látka, používaná pouze v nejdražších a nejlepších kosmetických přípravcích. Tento olej je předurčen zejména pro vysušenou, popraskanou a narušenou pokožku. Obsahuje velké množství nezbytných nenasycených mastných kyselin (NNMK), a z toho až 25% kyseliny gamma-linolenové (GLA), která je základní složkou svrchní vrstvy pokožky - epidermis. Tato kyselina je nezbytně potřebná pro udržení základních funkcí pokožky. Olej z brutnáku lékařského výrazně zjemňuje vznikající podráždění pokožky a napomáhá její regeneraci. Díky unikátnímu složení reguluje vlhkost pokožky, změkčuje ji, snižuje napětí a svědění ve tkáních.

    

   Vitamín E

   Vitamín E - pro stabilizaci a maximalizaci efektu působení byl vitamín E uzavřen v nosičích. Bývá uznáván jako jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Tento vitamín je doporučován pro péči o jakýkoli druh pleti, ale především je určen pro pokožku sužovanou nedostatečnou hydratací, suchou a ztrácející barvu. „Vitamín mládí", jak se často vitamínu E říká, vychytává volné radikály, které ničí stukturu pokožky, a tím brání jejímu předčasnému stárnutí. Kromě toho chrání svrchní vrstvu pokožky před přesušením, ztrátou pružnosti a pevnosti.

    

   Skladování

   Výrobek skladujte dle pokynů na obalu.

    

   Doporučení

   Viz příbalový leták

    

   Související

   Související produkty

   Natural Kolagen Body Inventia - Přírodní kolagen Inventia na tělo je doporučován pro péči o celé tělo.